skip to content

935-річниця Луцька

Команда креативної агенції Партизан спільно з департаментом туризму Луцької міської Ради розробили комунікаційну кампанію, присвячену 935-й річниці заснування міста Луцька.


Задачею проекту було – зробити промо історичним символам, подіям, фактам. В концепті зашифровано більше 20 елементів, пов’язаних з історією міста. Їх допомагали обирати кращі краєзнавці Волині. Ці символи – наприклад – Луцька Богородиця, замкові книги, історія про Луцьке чудо – не є настільки відомими, як замок Любарта чи кликун. Тому за рахунок проекту ми просували цю інформацію.


Банер на “бімбомі” довжиною 27 метрів на центральному Луцькому будинку з “годинником” став основним комунікаційним елементом кампанії. Розроблена серія сюжетів, яка лягла на носії зовнішньої реклами – біл-борди, сітілайти, лед-екрани. Здизайновані та виготовлені оригінальні футболки, блокноти, значки. Події в честь святкування дня міста розмістилися на спеціальних афішах та листівках. Для просування кампанії в інтернеті була розроблена серія матеріалів “З днем народження рідне місто”, яку кожен бажаючий міг поставити на свою сторінку в соціальних мережах.


PaRtyzan loves Луцьк!