skip to content

InFit

InFit – перший в Україні інтернет-магазин спортивного харчування з безкоштовною доставкою. Компанія розпочинала свою діяльність як невеликий стартап, який за кілька років став лідером в своїй ніші на ринку України і зараз працює не лише на національному ринку, але й з країнами близького зарубіжжя. Один з факторів успіху – яскраве “обличчя” бренду, який допомогла розробити студія реклами PaRtyzan. Ми розуміли, що InFit – це про здоровий спосіб життя, про спорт, про витривалість та натхнення, про перемогу. Тому усі ці цінності ми візуалізували в логотипі та фірмовому стилі компанії.  

Шрифтове рішення та кольорове поєднання передають енергетику бренду, нахилені елементи ніби “промовляють” – вперед, до нових звершень та перемог, до infinity – до безкінечності.

Магазини InFit – це класичне поєднання інтернет-торгівлі та офлайнового рітейлу. Тому важливо, щоб оформлення звичайного магазину підтримувало загальну концепцію бренду. Тому для вирішення цієї задачі була розроблена концепція інтер’єру та екстер’єру магазину цього бренду. 

Фірмовий стиль компанії продовжив “жити” як у торговому обладнанні, елементах навігації, вивісках, прикасовій зоні, так і в інтернет-магазині та сторінках бренду в соцмережах. Адже рекламна агенція Partyzan не лише розробляє інтер’єр та екстер’єр торгових об’єктів та закладів HoReCa, але й являється дистрибьютором постачальників торгового обладнання.