skip to content

Інвестор

Будівельна компанія “Інвестор” – один з найінноваційніших забудовників Волині, який кардинально по-іншому підходить як до проектування та забудови, так і веде нетривіальну маркетингову політику. Співпраця з даною компанією триває протягом більш ніж 3-х років. В процесі роботи було розроблено більше 50 видів біл-бордів, 15 типів буклетів та каталогів, спроектовані та виготовлені інші фірмові носії – навігація, таблички, прапори, поліграфічні матеріали та сувенірна продукція.

Кожен об’єкт забудовника – це “міні-шедевр”, тому для кожного кейсу ми допомагаємо ефективно комунікувати з правильною “цільовою аудиторією”.  Ми розуміємо загальну маркетингову стратегію нашого партнера, тому використовуючи ці знання легко розробляти відповідні елементи комунікації. А власний цех по виготовленню зовнішньої реклами та друкарня загальною потужністю 3000 кв м друку в місяць допомагає замовнику отримувати матеріали “під ключ” з “одних рук”.

Серія ефективних білбордів

Вирішення бізнес-задачі по комунікації з цільової аудиторією через зовнішню рекламу. Серія ефективних білбордів для Будівельна компанія Інвестор від PaRtyzanАндрій Разумовський Ira Novosad Estetka Motorola Anton Masalev

Опубліковано PaRtyzan Вівторок, 20 березня 2018 р.